Niemieckie grille marki Landmann to jedne z niewielu europejskich produktów na rynku zdominowanym przez grille z USA i Kanady. Konkurują z nimi na najwyższym poziomie. Marka zajmuje się grillowaniem od 1966 roku, a jej produkty są cenione na całym świecie. Jest też dostawcą nowych technologii i rozwiązań w zakresie grillowania.

Marka Landmann to zarówno grille gazowe, węglowe, urządzenia grzewcze do ogrodu oraz liczne akcesoria do grilla. W ramach grilli gazowych, marka Landmann dysponuje kilkoma seriami, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wybrednych miłośników BBQ. Do najpopularniejszych serii grilli gazowych Landmann należą:

Grill Pantera Landmann – kompaktowe, mobilne grille gazowe

Wygodne, trwałe a przede wszystkim mobilne. Taki grill można zabrać ze sobą na piknik. Jest też idealny, jeśli przygotowujemy imprezy w ogrodzie, ale chcemy zachować mobilność sprzętu. Żeliwny ruszt, termometr w pokrywie oraz wymienna tacka na tłuszcz zapewniają wygodne i sprawne grillowanie.

Grill Pantera Landmann

Grill Pantera Landmann

Grille Triton Landmann – domowe grille gazowe z technologią PTS

Ta seria dedykowana jest amatorom grillowania na gazie, którzy oczekują doskonałej jakości urządzenia w przystępnej cenie. Grille mają po 2 lub 3 palniki – podseria Triton PTS 3.1, a w wersjach profesjonalnych Triton 4.1 również 4 palniki (bądź dodatkowo jeden palnik boczny) i wyróżnia je bardzo ciekawy design. To również jedne z niewielu grilli dostępnych na rynku z kolorową obudową (m.in. bordową).

Grill gazowy Landmann

Grill Triton PTS 2.0 Landmann

Grille Rexon Landmann – grill gazowy dla profesjonalistów

Seria profesjonalnych grilli gazowych w rozsądnej cenie. Bardzo mobilne, nadają się się świetnie na imprezy plenerowe. Nawet małe modele (Rexon 3.1) wystarczają na jednoczesne obsłużenie 12 gości. Dzięki niewielkiej wadze (ok 40-50 kg w zależności od modelu) mogą być łatwo transportowane.

Duży grill gazowy Landmann

Grill Rexon PTS 4.1 Landmann

Kuchnie gazowe Landmann – pełen profesjonalizm

Przeznaczone dla zastosowań komercyjnych kuchnie gazowe z palnikiem podczerwieni. Piekarnik z termometrem i 4-tubowe palniki pozwalają na pełną kontrolę nad przygotowywanymi potrawami. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w restauracji, barze czy hotelowej kuchni.